Dean's list honors announced February 10, 2012

Kyle Malle, Affton, Mo.    

Mckaley Taylor, Agency, Mo.      

Sarah Schmieg, Alton, Ill.              

Julie Wortham, Altus, Okla.          

Brittany Waybright, Andover, Kan.        

Susan Hohenadel, Arlington Heights, Ill.            

Emily Moehlmann, Arnold, Mo. 

Rodolfo, Gauto-Mariotti, Asuncion, Paraguay

Mary Schletzbaum, Atchison, Kan.         

Christine Schatz, Austin, TX        

Stefani Paul, Bainbridge, Wash.        

Andrew Boland, Ballwin, Mo.     

Peter Callahan, Ballwin, Mo.        

Courtney Campbell, Ballwin, Mo.             

Cassidy Chapman, Ballwin, Mo. 

Elizabeth Colombo, Ballwin, Mo.      

Joseph Conlon, Ballwin, Mo. 

Melaine Gossage, Ballwin, Mo.   

Mary Rachel Henry, Ballwin, Mo.             

Leslie Maguire, Ballwin, Mo.       

Maggie McGrath, Ballwin, Mo.    

Sarah Nicholas, Ballwin, Mo.       

Catherine Phillips, Ballwin, Mo. 

Heather Ruck, Ballwin, Mo.         

John Schlesinger, Ballwin, Mo.   

Jon Schwermer, Ballwin, Mo.      

Colleen Smyth, Ballwin, Mo.        

Allison Werkmeister, Ballwin, Mo.   

Breanna Werkmeister, Ballwin, Mo.      

Corinne Wibbenmeyer, Ballwin, Mo.     

Josh Linton, Basehor, Kan.    

Nicholas Engler, Battlefield, Mo.      

Brittany Wynn, Beach Park, Ill.         

Hero Balani, Belize City, BZ

Nicholas Boeth, Belton, Mo.        

Adam McEwen, Belton, Mo.         

Bethany Phillips, Belton, Mo.      

Brandi Bayless, Blue Springs, Mo.    

Jack Cotter, Blue Springs, Mo.     

Nathaniel Ehrnman, Blue Springs, Mo. 

Kristi Moore, Blue Springs, Mo. 

Coby Nattier, Blue Springs, Mo. 

Matthew Pace, Blue Springs, Mo.     

Jennifer Snider, Blue Springs, Mo.           

Brittney Williamson, Blue Springs, Mo.

Natalia John, Blue Springs, Mo.  

Madison Huebert, Bluffton, S.C. 

Ryan Bush, Bonner Springs, Kan.     

Austin Cauthon, Boonville, Mo.         

Laura Kelly, Brentwood, Mo.      

Christine Tonnies, Brentwood, Tenn.   

Mary Rae Staples, Bridgeton, Mo.            

Nathan Siesener, Brigeton, Mo.      

Kayla Thomas, Bunceton, Mo.    

Candace Nashman, Calgary, Alberta, Canada.

Alison Wright, Canton, Mo.  

Mark Himmelberg, Cape Girardeau, Mo.             

Theresa Kiblinger, Cape Girardeau, Mo.      

Amanda Saladin, Carthage, Mo. 

Amanda Burger, Cedar Rapids, IA           

Nicole Berberich, Chesterfield, Mo.

Haley Bettlach, Chesterfield, Mo.     

Allison Body, Chesterfield, Mo.         

Melanie Bulan, Chesterfield, Mo.      

Gina Garbo, Chesterfield, Mo.     

Jacob Grimes, Chesterfield, Mo.        

Anthony Hernandez, Chesterfield, Mo.        

Christopher Kelsheimer, Chesterfield, Mo.       

Megan Kennedy, Chesterfield, Mo.  

Rachel Stocke, Chesterfield,  Mo.      

Abigail Thuet, Chesterfield, Mo.        

David Travers, Chesterfield, Mo.      

Caitlyn Weir, Chesterfield, Mo.  

Adrianne Meyer, Clinton, Okla.  

Samantha Garbe, Clive, IA            

Anna Juenemann, Colby, Kan.     

Grant Fischer, Collinsville, Ill.            

Kathryn Luner, Collinsville, Ill.   

Kush Patel, Colonia, N.J.  

Rebecca Day, Conroe, TX              

Emily Mazzoni, Creve Coeur, Mo.            

Lillian Barrilleaux, Dallas, TX             

John Ryan, Dallas, TX       

Jacqueline Titus, Dallas, TX         

Lynsey Riemann, Dardenne Prairie, Mo.             

Gabriella Binion, Davenport, IA

Danielle Terbrock, Defiance, Mo.             

Patricia Terbrock, Defiance, Mo.      

Robyn Everist, Dell Rapids, S.D.        

Megan Holm, Delta BC, Calif.

Linda Dang, Des Moines, IA         

Christine Sarcone, Des Moines, IA          

Mary Caitlin Huber, Des Peres, Mo.        

Nick Johnson,  De Soto, Kan.  

Amanda Dunkle, Dover, Mo.        

Kaitlyn Kann, Dubuque, IA   

Kaitlyn Troske, Eagle, Neb.         

Truit Gray, Edmond, Okla.   

Kinsey Wilson, Eldridge, IA 

Samantha Bevington, Elkhorn, Neb.      

Meaghan Fanning, Ellisville, Mo.      

Brian Talbert, Eudora, Kan.  

Megan Berry, Eureka, Mo.     

Lindsey Agee, Fairway, Kan.

Julia Fischer, Fenton, Mo.      

Melissa Hopfinger, Fenton, Mo. 

Ami Keating, Fenton, Mo.      

Ryan Marian, Fenton, Mo.             

Angela Neumeister, Fenton, Mo.       

Regina Sikorski, Fenton, Mo.              

Melissa Withinton, Fenton, Mo.

Samantha Adams, Florissant, Mo.           

Kelly Behlmann, Florissant, Mo.

Mark Bruce, Florissant, Mo.        

Chelsea Garbs, Florissant, Mo.   

Caitlyn Miloshewski, Florissant, Mo.             

Ryan Miloshewski, Florissant, Mo.         

Alan Ratermann, Florissant, Mo.      

Christopher Spink, Florissant, Mo.         

Ashley Witte, Florissant, Mo.              

Emily Williams, Fox Point, Wis.

Frederick Markey, Fremont, Neb.    

Sarah Nauss, Fremont, Calif.       

Katie Schlieker, Fremont, Neb.  

Chase Sorrick, Fremont, Neb.

James Wilmes, Fremont, Neb.          

Yasmine Zaman, Frisco, TX         

Frances Clifford, Garden City, Kan.         

Chelsea Ridder, Garden Plain, Kan.         

Anh Nguyen, Gladstone, Mo.       

Kevin Ploth, Gladstone, Mo.         

Nathan Pokorny, Gladstone, Mo.      

Grant Monnig, Glasgow, Mo.             

Adelaine Holdmeyer, Glencoe, Mo.  

Kathryn Maddox, Goddard, Kan.              

Justin Wranich, Goodyear, Ariz.

Sarah Pretz, Granbury, TX            

Natalie Berigan, Grandview, Mo.     

Elizabeth Daldalian, Grandview, Mo.     

Ashley Matthews, Grandview, Mo.  

Natalie Reeves, Grandview, Mo.

Alex Seier, Greeley, Colo.              

Lindsey Detten, Gretna, Neb.      

Christian Lamb, Guthrie, Okla.

Alexandra Chavez Rubio, Harrisonville, Mo.     

Melissa Meyer, Harrisonville, Mo.           

Danielle Black, Hays, Kan.     

Jason Kramer, Hays, Kan.     

Abbey Gebhardt, Hazelwood, Mo.           

Laura Menne, High Ridge, Mo.           

Hanna Shirrell, Hillsboro, Mo.            

Kathryn Shirrell, Hillsboro, Mo. 

Kristen Mickey, Holden, Mo.       

Melanie Sowadski, House Springs, Mo.

Lauren Hernandez, Houston, TX              

Samuel Gehling, Hutchinson, Kan.          

Sarah Cooper, Independence, Mo.           

Tyler Freeman, Independence, Mo.        

Ethan Harak, Independence, Mo.            

Therese Hart, Independence, Mo.    

Alexander Laughlin, Independence, Mo.             

Marjorie May, Independence, Mo.    

Amanda Myers, Independence, Mo.

Carma Richey, Independence, Mo.  

Carlie Schaal, Independence, Mo.            

Alan Wilson, Independence, Mo.      

Emily Cory, Indianola, IA              

Allison Streich, Janesville, Minn.      

Ethan Kuster, Jefferson City, Mo.      

Jessie Lock, Jefferson City, Mo.  

Emily Mantle, Jefferson City, Mo.     

Maria McDonald, Jefferson City, Mo.      

Kyle Menges, Jefferson City, Mo.      

Matthias Menges, Jefferson City, Mo.     

Leigh-Anne Fourie, Johannesburg, ZA

Allison Long, Johnston, IA    

John Lazenby, Joplin, Mo.     

Wendy Alvarez, Kansas City, Mo.             

Michelle Armilio, Kansas City, Mo.         

Brittany Asta, Kansas City, Mo.         

Cynthia Barchers, Kansas City, Mo.        

John Barnett, Kansas City, Mo.   

Jacqueline Bartholome, Kansas City, Mo.           

Jeremiah Buehre, Kansas City, Mo.         

Long Bui, Kansas City, Mo.           

Phu Bui, Kansas City, Mo.     

Yen Bui, Kansas City, Mo.      

Mariann Cammisano, Kansas City, Mo.

Talha Choudhry, Kansas City, Mo.           

Aubrie Cuda, Kansas City, Mo.           

Lais Da Silva, Kansas City, Mo.   

Thomas Dailey, Kansas City, Mo.      

Megan DiCamillo, Kansas City, Mo. 

Charles DiSalvo, Kansas City, Mo.            

Jackie  Emory, Kansas City, Mo.        

Daniel Esselman, Kansas City, Mo.  

Brenden Estrada, Kansas City, Mo.         

Sean Fleming, Kansas City, Mo.         

Nicole Florez, Kansas City, Mo.         

Candice France, Kansas City, Mo.            

Isabella Fuentes, Kansas City, Kan.        

Danielle Garcia, Kansas City, Mo.             

Brenell Goepferich, Kansas City, Mo.     

Germaine Gregory, Kansas City, Mo.      

Jonathon Griffin, Kansas City, Mo.           

Yasmine Hamid, Kansas City, Mo.           

Sara Harris, Kansas City, Mo.      

Symone Harris, Kansas City,        Mo.      

Lauren Hartman, Kansas City, Mo.         

Benjamin Hebbert, Kansas City, Mo.      

Stephen Hoag, Kansas City, Mo.

Kyle Hosman, Kansas City, Mo.         

Navid Javan, Kansas City, Mo.    

Raymond Jewell, Kansas City, Mo.          

Kristen Kaufmann, Kansas City, Mo.      

Jeffrey Keller, Kansas City, Kan.        

Cecely Kilkenny, Kansas City, Kan. 

Alicea Konieczka, Kansas City, Mo.

Nathanael Kulla, Kansas City, Mo.           

Brian Lawrence, Kansas City, Mo.           

Maranda Le, Kansas City, Mo.     

Quynh Le, Kansas City, Mo.  

Joshua Lukens, Kansas City, Mo.      

Caitlin Maloney, Kansas City, Kan.  

Zachary Mann, Kansas City, Kan.     

Zoe Marinovich, Kansas City, Mo.           

Joseph Martin, Kansas City, Mo.       

Caitlyn McCall, Kansas City, Kan.             

Maggie McGovern, Kansas City, Mo.       

Katie McSorley, Kansas City, Mo.     

Anthony Moran, Kansas City, Kan.          

Diepngan Nguyen, Kansas City, Mo.       

Lauren Nieto, Kansas City, Mo.         

Rachel Nieto, Kansas City, Mo.          

Casey O'Flaherty, Kansas City, Mo.         

Abigail Packard, Kansas City, Mo.    

Sahil Patel, Kansas City, Mo.        

Brandon Pearl, Kansas City, Mo.      

Justin Price, Kansas City, Mo.     

Connor Quirk, Kansas City, Mo. 

Kyle Quirk, Kansas City, Mo.       

Michael Richards, Kansas City, Mo.        

James Rinella, Kansas City, Mo.       

Rica Rivera, Kansas City, Mo.      

Quentin Savwoir, Kansas City, Mo.         

Amanda Schutter, Kansas City, Mo.        

Allison Seck, Kansas City, Mo.           

Shanya Serna, Kansas City, Mo.         

Christina Shackelford, Kansas City, Mo.      

Kathleen Sheahon, Kansas City, Mo.      

Jay Sheth, Kansas City, Mo.          

D'Angela Sims, Kansas City, Mo.      

Elaina Smith, Kansas City, Mo.         

Anna Snider, Kansas City, Mo.    

Taylor Stitt, Kansas City, Kan.

Anna Sullivan, Kansas City, Mo. 

Hilary Torres, Kansas City, Mo.        

Tuyet Mai Tran, Kansas City, Mo.            

Holly Walker, Kansas City, Mo.         

Johnny Waller, Kansas City, Mo.

Kari Walters, Kansas City, Mo.         

Emily Weiss, Kansas City, Mo.         

Katelyn Wessling, Kansas City, Mo.        

Sara Westerman, Kansas City, Mo.         

Meghan Whalen, Kansas City, Mo.           

Colleen Ziph, Kansas City, Mo.   

Katie Birkenfeld, Kearney, Mo.  

William Oden, Kearney, Mo.        

Rebecca Squiers, Kearney, Neb.

Kelsey Evans, Kirkwood, Mo.             

Shannon Sullivan, Labadie, Mo. 

John Hanson, Lake Quivira,  Kan.     

Molly Brown, Lansing, Kan. 

Kelly Hoffmann, Lansing, Ill.       

Matthew Lee, Lansing, Kan. 

Amy Meyers, Lawrence, Kan.           

Kaela Severa, Lawrence, Kan.           

Raymond Anderson, Lawson, Mo.  

Shawn Khosla, Leawood, Kan.           

Curtis McDonald, Leawood, Kan.     

George Skevington, Leawood, Kan.        

Jennifer Wagner, Leawood, Kan.     

Esraa Aly, Lees Summit, Mo.       

Laura Campos, Lees Summit, Mo.           

Sarah Dinneny, Lees Summit, Mo.           

Jesse Fields, Lees Summit, Mo.  

Alexander Gaul-Pearson, Lees Summit, Mo.     

Lauren Head, Lees Summit, Mo.      

Erin Lynch, Lees Summit, Mo.    

Brittnee Madrigal, Lee's Summit, Mo.    

Courtney Stanger, Lee's Summit, Mo.     

Christiana Troupe, Lee's Summit, Mo.   

Sarah White, Lee's Summit, Mo. 

Ericka Cherry, Lee's Summit, Mo.    

Dustin Allred, Lee's Summit, Mo.      

Briana Bondon, Lee's Summit, Mo. 

Molly Gutteridge, Lee's Summit, Mo.     

Lyndsay Hudson, Lee's Summit, Mo.     

Kirk Huismann, Lee's Summit, Mo.        

Veronica Immethun, Lee's Summit, Mo.      

Crystal Lohr, Lee's Summit, Mo.      

Tyler Mahoney, Lee's Summit, Mo.         

Monica McCarty, Lee's Summit, Mo.      

Taylor Sasse, Lee's Summit, Mo.      

Tiffanie Soetaert, Lee's Summit, Mo.     

Jacob Turney, Lee's Summit, Mo.     

Margaret Weir, Lee's Summit, Mo.         

Megan Carter, Lenexa, Kan.  

Michelle McOsker, Lenexa, Kan.

Trinidad Molina, Lenexa, Kan.

Lauren Perez, Lenexa, Kan.  

Shaina Rivera, Lenexa, Kan. 

Franccesca Usseglio-Carbajal, Lenexa, Kan.     

Alyce Weber, Lenexa, Kan.  

Allison Zych, Lenexa, Kan.     

Taylor Scholes, Liberty, Mo.

Carolyn Albrecht, Lincoln, Neb. 

Leah Burbach, Lincoln, Neb.       

Arielle Byrnes, Lincoln, Neb.              

Mackenzie Cuttler, Lincoln, Neb.             

Abigail Gibbs, Lincoln, Neb. 

Erin Lang, Lincoln, Neb. 

Meghan Lang, Lincoln, Neb. 

Ethan McWilliams, Lincoln, Neb.    

Sarah Prinz, Lincoln, Neb.            

Claire Rynearson, Lincoln, Neb.

Grace Bornhoft, Little Rock, Ark.     

Luis Hernandez, Little Rock, Ark.    

Madeleine Kimbrough, Little Rock, Ark.     

Taylor Skala, Long Grove, Ill.

David Wallisch, Loveland, Colo.       

Graham Renz, Mamaroneck, N.Y.      

Madeline Burkemper, Manchester, Mo.      

Casey Cook, Manchester, Mo.     

Lauren Kray, Manchester, Mo.   

Caitlin Schweppe, Manchester, Mo.

Mary Walterbach, Manchester, Mo.        

Clarke Fry, Manhattan, Kan.

Katherine Muller, Manhattan, Kan.         

Latoya Nelson-Hagemann, Manhattan, Kan.            

Tim Ayres, Maryland Hts, Mo.    

John Seipel, Maryville, Mo.           

Rocky Esteraich, McCook, Neb. BE

Tiffany Kline, Mexico, Mo.    

Bradley Deghand, Mission, Kan.

Kelley Hein, Mission, Kan.     

Bradley Luber, Mission Hills, Kan.          

Ana Gabriel, Monett, Mo.              

Andrew Jansen, Moscow Mills, Mo.        

Abbigail Stroud, Moscow Mills, Mo.       

Joshua Goralski, Naperville, Ill.          

Shelby Murdock, Nelson, Mo.             

Laura Williams, New Melle, Mo.     

Patrick Chandler, Nixa, Mo.         

Kirsten Hattan, Norfolk, Neb.     

Timothy Dulle, Normandy, Mo. 

Nicole DeJanes, North Kansas City, Mo.      

Christina Parker, North Little Rock, Ark.           

Ashley Duvall, O Fallon, Mo.  

Brittany Wolgamott, Oak Grove, Mo.            

Jami Kroll, OFallon, Mo.  

Courtney Crotty, O'Fallon, Mo.   

Rebecca Keeven, O'Fallon, Mo.  

Christopher VandeVen, O'Fallon, Mo.    

Claire Johnson, Oklahoma City, Okla.          

Theodore Brisimitzakis, Olathe, Kan.   

LaChelle Dunbar, Olathe, Kan.

Jessica Hemming, Olathe, Kan.

Rebecca Hinman, Olathe, Kan.

Chelsea Jerabek, Olathe, Kan.     

Brandon Lord, Olathe, Kan.         

Ashleigh McDaniel, Olathe, Kan.              

Jessica Murray, Olathe, Kan. 

Ellen Altman, Omaha, Neb.  

Elizabeth Anderson, Omaha, Neb.  

Arjun Bhalla, Omaha, Neb.   

Susan Bissonnette, Omaha, Neb.             

Emily Carnie, Omaha, Neb.  

Elizabeth Craig, Omaha, Neb.     

Emily Crowley, Omaha, Neb.      

Nicholas Distefano, Omaha, Neb.    

Madeline Emsick, Omaha, Neb. 

Connor Freeburg, Omaha, Neb. 

Megan Furey,  Omaha, Neb.  

Byron Gilman, Omaha, Neb.

Emily Gonderinger, Omaha, Neb.    

Joseph Greco, Omaha, Neb.  

Frederick Grossman, Omaha, Neb.  

Philip Hageman, Omaha, Neb.          

Blair Harms, Omaha, Neb.    

Kyle Hartman, Omaha, Neb.        

Alex Hook, Omaha, Neb.

Lauren Howe, Omaha, Neb.  

Alexa Huston, Omaha, Neb.  

Jaime Johnson, Omaha, Neb.       

Robert Jones, Omaha, Neb.  

Christopher Kaipust, Omaha, Neb.  

Jessica Klym, Omaha, Neb.    

Marie Krause, Omaha, Neb.         

Julia Krolikowski, Omaha, Neb.    

Zachary Loeffelholz, Omaha, Neb.           

Katelyn Menolascino, Omaha, Neb.        

Megan Miller, Omaha, Neb.  

Luke Murphy, Omaha, Neb. 

Margaret O'Connor, Omaha, Neb.    

Bridget Page, Omaha, Neb.

Kimberly Patterson, Omaha, Neb.  

Monica Pflug, Omaha, Neb.  

Kellsey Pope, Omaha, Neb.

Christopher Ramelb, Omaha, Neb.          

Gage Rensch, Omaha, Neb.           

Margaret Rubin, Omaha, Neb.    

Katelin Saalfeld, Omaha, Neb.

Alexandra Schelble, Omaha, Neb.    

Andrea Sobczyk, Omaha, Neb.

Anna Sobczyk, Omaha, Neb.        

Corinne Van Osdel, Omaha, Neb.             

Erin Weigel, Omaha, Neb.    

Rachel Westwood, Omaha, Neb.       

Lauren Wiemer, Omaha, Neb.

Samuel Wood, Omaha, Neb.        

Anne Zuegner, Omaha, Neb.

Sydney Alexander, Overland Park, Kan.              

Anna Alfonsin, Overland Park, Kan.       

Nicole Alfonsin, Overland Park, Kan.            

Margaret Bernard, Overland Park, Kan.              

Lauren Bishop, Overland Park, Kan.      

Sara Bognanno, Overland Park, Kan.     

Bryant Callahan, Overland Park, Kan.            

Matthew Chisam, Overland Park, Kan. 

Christopher Dexter, Overland Park, Kan.           

Destinee Eubank, Overland Park, Kan. 

Anne Gittinger, Overland Park, Kan.      

Elizabeth Goin, Overland Park, Kan.

Nicole Gravino, Overland Park, Kan.             

Forrest Henslee, Overland Park, Kan.

Brett Hornung, Overland Park, Kan.       

Elizabeth Kindscher, Overland Park, Kan.  

Marissa Leonard, Overland Park, Kan.  

Kasey Lierz, Overland Park, Kan.     

Scott McMeekin, Overland Park, Kan.   

Anna Mincher, Overland Park, Kan.        

Elizabeth Mitchell, Overland Park, Kan.              

Emily Mitchell, Overland Park, Kan.       

Patrick Murray, Overland Park, Kan.     

Shannon Neas, Overland Park, Kan.       

Melanie Newton, Overland Park, Kan.  

Minh Nguyen, Overland Park, Kan.  

Maureen Rielley, Overland Park, Kan.   

David Skelton, Overland Park, Kan.        

Monica Soper, Overland Park, Kan.        

Linh Thai, Overland Park, Kan.  

Sarah Thurlow, Overland Park, Kan.      

Andrew Watts, Overland Park, Kan.       

Kaitlin Woodson, Overland Park, Kan.          

Garrett Gilmore, Papillion, Neb.               

Seth Walker, Parkville, Mo.          

Hillary Desneux, Peculiar, Mo.          

Mark Sappington, Peculiar, Mo. 

Kelsi Rempe, Pella, IA      

Kayla Frey, Pierron, Ill.   

Rachel MacPhee, Plano, TX   

Samantha Cooper, Platte City, Mo.          

Christopher Ostertag, Platte City, Mo.   

Jessica Ostertag, Platte City,  Mo.      

Alexander Holmes, Pleasant Hill, Mo.    

Katherine Huber, Pleasant Hill, Mo.       

Britney Keepes, Pleasant Hill, Mo.          

Joshua Martin, Pleasant Hill, Mo.      

Elizabeth Sigler, Port Edwards, Wis.     

Alexandra Bellem, Prairie Village, Kan.

Andrew Gregory, Prairie Village, Kan.  

Meghan Penland, Prairie Village, Kan.   

Kara McFarland, Princeton, Kan.     

Natalie Wieckert, Rancho Santa Margari, Calif.              

Liam Duffy, Rapid City, S.D.         

Micheala Monk, Raymore, Mo.   

Wendell Moss, Raymore, Mo.             

Glen Myers, Raymore, Mo.            

Hilary Riley, Raymore, Mo.  

Latasha Bunting, Raytown, Mo. 

Carson Burns, Raytown, Mo.              

Marla Schweisberger, Raytown, Mo.     

James Thode, Raytown, Mo.

Zachary Wilson, Raytown, Mo.  

Elizabeth Farnan, Richmond, Mo.           

Courtney Chenault, Rocheport, Mo.        

Katherine Ehman, Rochester, Minn.      

Zachary Lee, Roeland Park, Kan.     

Bridgette Ritter, Roeland Park, Kan.

Amanda Turnbull, Roeland Park, Kan.  

Karsyn Betts, Rogers, Ark.   

Christine Drallmeier, Rolla, Mo.        

Amanda Hildebrand, Roma,  IT

Hillary Henke, Salisbury, Mo.            

Samantha Rustemeyer, Salisbury, Mo. 

Allison Ranieri, San Antonio, TX      

Charity Collins, Shawnee, Kan.  

Christopher D'Silva, Shawnee, Kan.       

John Kennedy, Shawnee, Kan.    

Brittanie Knox, Shawnee, Kan.  

Haley Long, Shawnee, Kan.          

Devak Patel, Shawnee, Kan.

Timothy Wiegele, Shawnee, Kan.     

Abigail Heider, Sioux City, IA             

Haddy Jarmakani, Sioux City, IA      

Madeline Segalla, Springdale, Ark.          

Taylor Segalla, Springdale, Ark.        

Paul Harned, Springfield, Mo.     

Tyler McElroy, Springfield, Mo. 

Robert Schaeffer, Springfield, Mo.   

Tyler Scroggs, Springfield, Mo.  

Stephen Tipton, Springfield, Mo.      

Emilee Williams, Springfield, Mo.     

Brianna Baldwin, St. Charles, Mo.            

Morgan Boudreau, St. Charles, Mo.         

Richard Copeland, St. Charles, Mo.          

Joshua Kerns, St. Charles, Mo.            

Courtney Killian, St. Charles, Mo              

Stephen Krogmeier, St. Charles, Mo       

Jessica Lloyd, St. Charles, Mo.             

Ashley McGuinness, St. Charles, Mo.              

Abbey Moellering, St. Charles, Mo.  

Matthew Noonan, St. Charles, Mo.          

Kevin Roy, St. Charles, Mo.  

Meghan Sauer, St. Charles, Mo.  

Sarah Schreiber, St. Charles, Mo.      

Jessica Vogelsang, St. Charles, Mo.   

Kara Abkemeier, St. Louis, Mo. 

Stephanie Amsler, St. Louis, Mo.      

John Bahlinger, St. Louis, Mo.     

Madison Bahlinger, St. Louis, Mo.           

Nicholas Barbaglia, St. Louis, Mo.           

John Bayer, St. Louis, Mo.      

Kimberly Becvar, St. Louis, Mo. 

Matthew Beermann, St. Louis, Mo. 

Ryan Behm, St. Louis, Mo.            

Gregory Braun, St. Louis, Mo.     

Lauren Brennan, St. Louis, Mo.  

Elizabeth Brooking, St. Louis, Mo.          

Anne Brotherton, St. Louis, Mo.

Timothy Brotherton, St. Louis, Mo. 

William Brynda, St. Louis, Mo.   

Lisa Burmeister, St. Louis, Mo.  

Andrea Bush, St. Louis, Mo. 

Mary Campbell, St. Louis, Mo.     

Melody Chambers, St. Louis, Mo.     

Nicole Dalton, St. Louis, Mo.

Angela Deatherage, St. Louis, Mo.    

Alexandra Doellefeld, St. Louis, Mo.       

Emily Dudenhoeffer, St. Louis, Mo. 

Bryna Federspiel, St. Louis, Mo.      

James Fister, St. Louis, Mo. 

Michelle Fleschner, St. Louis, Mo.            

Rebekah Franzel, St. Louis, Mo. 

Timothy Frierdich, St. Louis, Mo.            

Andrew Gainer, St. Louis, Mo.    

Lauren Ghormley, St. Louis, Mo.      

Pauline Gibbons, St. Louis, Mo.  

Allison Gieseler, St. Louis, Mo.           

Janeisha Griggs, St. Louis, Mo.    

Emily Halaz, St. Louis, Mo.           

Laura Hampel, St. Louis, Mo.      

Rebecca Harvatin, St. Louis, Mo.      

Paul Hess, St. Louis, Mo. 

Matthew Hodapp, St. Louis, Mo.      

Stephen Hoerr, St. Louis, Mo.     

Kristen Holmes, St. Louis, Mo.   

Tyeler Hood, St. Louis, Mo.  

Michael Kiesewetter, St. Louis, Mo.

Emily Kopff, St. Louis, Mo.           

Lindsey Kren, St. Louis, Mo. 

Courtney Krispin, St. Louis, Mo.      

Kathleen Kujawa, St. Louis, Mo.      

Valerie Kuntz, St. Louis, Mo.

Rebecca Lampe, St. Louis, Mo.   

Kathryn Lavelle, St. Louis, Mo.   

Shannon Magee, St. Louis, Mo.   

Kevin Mallon, St. Louis, Mo.

Kevin McAuliffe, St. Louis, Mo.   

Michael McAuliffe, St. Louis, Mo.      

Leah McColgan, St. Louis, Mo.    

Kaylin McNamara, St. Louis, Mo.      

Alex Meiners, St. Louis, Mo. 

Andrew Meyer, St. Louis, Mo.     

Alexandra Meyers, St. Louis, Mo.     

Ann Morris, St. Louis, Mo.            

Jessica Murphy, St. Louis, Mo.            

Catherine Niemann, St. Louis, Mo.          

Brittany Oppland, St. Louis, Mo.      

Bridget O'Toole, St. Louis, Mo.   

Emma Palleja, St. Louis, Mo.

Gina Palumbo, St. Louis, Mo.              

Mary Phillips, St. Louis, Mo. 

Kurt Piening, St. Louis, Mo.          

Nicholas Piening, St. Louis, Mo. 

Casey Provaznik, St. Louis, Mo. 

Abby Reckamp, St. Louis, Mo.    

Claire Rosteck, St. Louis, Mo.      

Lawrence Rudolf, St. Louis, Mo.

Madeline Sartorius, St. Louis, Mo.           

Daniel Schaller, St. Louis, Mo.            

Theresa Schmidt, St. Louis, Mo.

Christina Schreiber, St. Louis, Mo           

Helen Schultz, St. Louis, Mo.        

Anna Sciaroni, St. Louis, Mo.       

Tracy Sexton, St. Louis, Mo. 

Gregory Smith, St. Louis, Mo.      

Caitlin Staed, St. Louis, Mo.  

Winnie Truong, St. Louis, Mo.    

Brigid Verhoff, St. Louis, Mo.      

Katie Walsh, St. Louis, Mo.           

Katherine Weber, St. Louis, Mo.

Jennifer Weil, St. Louis, Mo. 

James Young, St. Louis, Mo.         

Zachary Zakibe, St. Louis, Mo.    

Christina Zanaboni, St. Louis, Mo.           

Joseph Zanaboni, St. Louis, Mo.         

Alexandria Smith, St. Paul, Kan.

Jaclyn Bolzenius, St. Peters, Mo.      

Ann-Marie Knecht, St. Peters, Mo.           

Lauren Mainieri, St. Peters, Mo.

Kaitlyn Vrabel, St. Peters, Mo.    

Rachel Lanaghen, Superior,  Colo.    

Tanya Hufford, Toledo, OH  

Victoria Fladung, Tonganoxie, Kan.       

Anna Hall, Topeka, Kan. 

Rachel Scheve,Topeka, Kan.

Jackson Sittenauer, Topeka, Kan.     

Jacob Sittenauer, Topeka, Kan.  

John Makhamreh, Town and Country, Mo.        

Benjamin Bira, Troy, Mo.              

Austin Carroll, Troy,  Mo.      

Christina Bayliss, Tulsa, Okla.    

Ashley Novak, Union, Mo.      

Colleen Shannon, Urbandale, IA

Joseph Brokaw, Valley, Neb.

Nicholas Purcell, Warrensburg, Mo.       

Shauna Bauml, Warsaw, Mo.       

Pawel Grzegrzolka, Warsaw, PL

Rebecca Holzem, Washington, Mo.         

Elizabeth Reid, Washington, Mo.      

Megan Reid, Washington, Mo.            

Nicholas Helfrich, Waterloo, Ill.        

Regina Mackevicius, Waterloo, Neb.            

Simon Clark, Webster Groves, Mo.  

Daniel Duggan, Webster Groves, Mo.            

Victoria Mahl, Webster Groves, Mo.       

Lucille Sullivan, Webster Groves, Mo.           

John Wojcicki, Webster Groves, Mo.      

Elizabeth Beckmann, Weldon Spring, Mo.   

Megan Corrigan, Wentzville, Mo.      

Elizabeth Tucker,West Branch, IA          

Katelyn Bakey, West Des Moines, IA     

Melody Schaeffer, West Plains, Mo.        

Kayla Clark, Wichita, Kan.     

Megan Cook, Wichita, Kan.   

Leah Grant, Wichita, Kan.     

Meredith Hall, Wichita, Kan.       

April Jecha, Wichita, Kan.

Rachel McVey, Wichita, Kan.

Nicole Nuckolls, Wichita, Kan.          

Jessica Palko,  Wichita, Kan. 

Kelly Pham, Wichita, Kan.

Jackie Piszczek, Wichita, Kan.    

Kayla Rathert, Wichita, Kan.       

Andrea Sander, Wichita, Kan.

Phillip Steiner, Wichita, Kan.             

Alexa Tigert, Wichita, Kan.          

Sarah Titus, Wichita, Kan.            

Snowbia Barnes, Wildwood, Mo.      

Morgan Dahm, Wildwood, Mo.  

Sean Miller, Wildwood, Mo.          

Filed Under: Academics Facebook Twitter